BIO kokosový olej Saloos

Už dlouho jsem hledala ideální olej na masáže (mám totiž pár masérských kurzů), ale žádný mi neseděl. Až jsem na doporučení lektorky vyzkoušela Saloos „kokosák“. Je na něm zajímavé to, že při pokojové teplotě je ztužený a při kontaktu s pokožkou pomalu taje, až se zkapalní. Na prstech příjemně chladí, dobře se roztírá a tak středně rychle se vstřebává – a ta vůně? No to byste záviděly. Jako v pannenském kokosovém háji někde na Haiti. Klid, relax a masáž… Kdo by odolal? Já tedy ne.

Vybrala jsem si kokosový olej od české značky Saloos v BIO kvalitě – přeci jenom pro masírovaného musí být to nejlepší. A to BIO je. Alternativou k čistému kokosáku (já mám balení 250 ml) jsou „ovoněné“ oleje – například s vůní exotického oleje, čokolády, pomeranče a dalších přírodních aromat.

Složení: Cocos nucifera oil BIO

Saloos si velmi zakládá na kvalitě svých produktů, takže bych se nebála o jejich prospěšnost zdraví. Ptáte se ještě, jaká je pokožka po namasírování kokosovým olejem? Příjemně vláčná, svěží a hlavně – nádherně kokosově voňavá. Jednoznačně doporučuji 5 hvězdami z 5.

[ad#adsense]

No Responses

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému