Zklidňující deodorant ve spreji pro citlivou pokožku Garnier Mineral

Netušila jsem, jak těžké může být najít účinný deodorant, který mi zajistí příjemnou vůni a zároveň také účinek. Vyzkoušela jsem již mnoho deodorantů, avšak mezi ty, co mě zaujaly, patří jen málo z nich. Proto bych ráda zmínila produkt od Garnier z řady Invisi Mineral Calm.Jedná se o antiperspirant, který je určen pro citlivou pokožku. Lze jej použít i na zrovna oholené podpaží bez známek podráždění. Vůně deodorantu je jemná a příjemná, na internetu je uváděno, že je vůně tvořena směsí květin, konvalinky a cedrového dřeva.

V reklamě nás lákají na to, že ochrana před pocením je 48 hodin, tak jako u všech jiných deodorantů, i zde není ochrana tak dlouhodobá, avšak působí přibližně půl dne. Antiperspirant neobsahuje alkohol a parabeny.

U deodorantu mě také zaujala boční pojistka pro otevření. Z boku je malý posunovací čudlík, kterým si antiperspirant nastavíte na open nebo close, v pozici close, nelze deodorant aplikovat.

Ze své zkušenosti tento deodorant mohu doporučit. Jako plus hodnotím vůni, dlouhodobou účinnost, složení, které nedráždí pokožku a také to, že nezpůsobuje výskyt bílých skvrn na oblečení. Vůně je podle mě příjemná a ne příliš výrazná. Cena se pohybuje okolo 80 – 100,-, ale mně se jej daří velice často koupit v různých akcích a polovinu levněji. Obsah deodorantu je 150 ml a vydrží zhruba 2 měsíce.

[ad#adsense]

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému