Krém na celulitidu ActivePPC

Testovala jsem krém proti celulitidě (částečně i na hubnutí). Rovnou se přiznám, že k podobným přípravkům nemám moc velkou důvěru. Prostě jsem jim nikdy nevěřila, když je všechny TV neustále vychvalovaly. Sama jsem je nikdy nezkoušela. To až krém s aktivními nanočásticemi ActivePPC. V běžném prodeji ho nenajdete, prodává ho jen pár vybraných obchodů. A to za nemalou cenu (v době kdy jsem kupovala to bylo 1 290 Kč – aspoň, že jsem měla poštovné zdarma).

Ke krému – jedno balení = cca 2 měsíce používání. To mě příjemně překvapilo – pro nanesení krému na pokožku jsem nemusela použít velké množství – spíše naopak kvůli účinku. Ale o tom níže.

Krém je dle ceny luxusní, tak se pojďme podívat na složení. Takový mix přírodních esencí a laboratorně připravených látek a extraktů. Dle výrobce obsahuje krém množství nanočástic, které po nanesení na kůži jdou svým účinkem hluboko do podkoží, kde rozpouští tukové buňky.

Složení: Aqua, Glycerin, Mineral Oil, Polyrobate 60, sorbitan Stearate, Glycerol Stearate, PEG-100 Stearate, Polysorbate 80, Squalane, Jojoba Seed Oil, Euglena Gracilis POlysaccharide, Equisetum Arvense Extract, Fucus Vesiulosus Extract, Hedera Helix Extract, Citrus Grandis Fruit Extract, Meadow Sweet Extract, Clematis Vitalba Leaf Extract, Green Tea Extract, Dimethicone, Sodium Hyaluronate, Phosphatidylcholine, Sodium Deoxycholate, Carnitine, Caffein, Methylparaben, Propylparaben.

Ty narušuje a „vyprazdňuje“ pomocí kombinace látky PPC (Fosfatidylcholin, L-karnitin a Deoxycholát sodný) a kofeinu (je to prokázaný výborný ničič tuků).

Nanášela jsem krém před i po sportovním výkonu – jak káže zákon… Tedy pardon příbalový letáček v balení krému. Po přečtení jsem věděla, co mě čeká. Několik minut po nanesení krému přijde většinou pocit tepla – ale ne povrchového, ale hlubokého – nejspíše jak krém opravdu pracuje s tukovými buňkami a bojuje s nimy.

Užívala jsem celkově jedno balení – vydrželo cca 2- 2,5 měsíce svědomitého mazání. K tomu jsem se pořádně hýbala – aerobní pohyb, běh, chůze, brusle.

A víte co? Fungovalo to…. Ale nesmíte si myslet, že si namažete stehna a zadeček krémem a pohodlně se uvelebíte na gauč se štafetkou v ruce. Krém dle všeho jen urychluje spalování – takže je nutné se pohybovat a pohybovat. Ale výborný pomocník to rozhodně je!

Klady:

 • Výdrž jednoho balení

 • Čisté složení

 • Prostě funguje

Zápory:

 • Vyšší cena

 • Lehce pálí na pokožce

7 komentářů

 1. ivana 22 ledna, 2014
  • Míša (redaktorka Kosmeťandy) 22 ledna, 2014
 2. Martina 22 ledna, 2014
  • Míša (redaktorka Kosmeťandy) 22 ledna, 2014
 3. Rada14 9 dubna, 2014
  • Rychetka 13 dubna, 2014
 4. radiela misova 10 dubna, 2014

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému