BeautyLash barva na řasy a obočí – recenze

Dlouhodobě řeším jeden problém – trápí mě světlé obočí (normálně bych to asi tolik neřešila, ale v kombinaci s bílou pletí to není zrovna výhra). Pořád jsem si říkala, že navštívím kosmetičku, která by mi s tímto mým problémkem pomohla, ale vždycky jsem si našla tisíc výmluv od „nevím, kam jít“ – přes „nemám na to čas“ – až k „je to moc drahé“.

Takže jsem začala přemýšlet o tom, že si obočí nabarvím sama doma. Ale upřímně jsem se toho bála – s mojí šikovností bych si obarvila kůži okolo a obočí by zůstalo beze změny. Nakonec mě to moje obočí natolik štvalo, že jsem se k domácímu barvení odhodlala.

Do rukou se mi dostala barva na řasy a obočí a styling gel (recenzi gelu naleznete tady) značky BeautyLash. Trochu jsem měla problém s výbětem barvy – jsem zrzka, tak mi bylo jasné, že černá a tmavě hnědá nebude dobrý nápad. Takže mi zbyla světle a středně hnědá. Proč někdo neřeší zrzky? Já jako samobarvící začátečník jsem netušila, jakou z těch dvou zvolit. Nakonec jsem riskla středně hnědou – a risk se vyplatil, ale o tom až později 😉

Poštou mi přišla malá papírová krabička, v ní dva kartáčky a dvě tuby s barvami (tuba 1 je barvící gel a tuba 2 je vývojový gel). Vesměs všechno, co potřebujete, vám přijde v krabičce (jediné, co si musíte připravit mimo jsou vatové tamponky, nebo cokoliv, čím si barvu smyjete).

A teď k barvení…

Celkem to i s prostudováním návodu trvalo asi 5 minut: minuta na prostudování návodu, minuta na barvící gel, dvě minuty na vývojový gel a zbytek času na smytí. Je to prostě paráda. Jednoduché, rychlé a s fantastickým výsledkem.

Konečně nejsem bledule s nevýrazným obočím!

Takže teď mi je jasné, že barvení obočí jsem se bála naprosto zbytečně – zvládne to na první pokus i nešika jako jsem já 😀 Ale je pravda, že na řasy jsem si ještě netroufla, to už je vyšší dívčí, takže snad někdy v budoucnu 😉

Shrnutí na závěr:

Barvy BeautyLash jsou naprosto skvělé! Velice oceňuji rychlou, přesnou a naprosto jednoduchou aplikaci. A to nemluvím o výsledku – obarvené obočí mám už pár týdnu a pořád vypadá dobře (bez ztráty barvy). Já jsem prostě nadšená!

A co vy? Barvíte si obočí doma, nebo se raději svěříte do rukou profesionálů?

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému