Čistící energizující gel Garnier Skin Naturals Pure Fruit Energy

Vyzkoušela jsem již několik čistících gelů od Garnier, tento jsem se rozhodla vyzkoušet především kvůli zaměření typu na smíšenou až mastnou pleť a vůni granátového jablka a grapefruitu. Vůně je opravdu velice příjemná, granátové jablka cítit není, ale grapefruit voní krásně. V reklamě uvádí, že se jedná o energizující gel, jehož úkolem je probudit pleť.

Nevím, co si pod tímto spojením představit. Energizující a probouzející mi gel nepřipadá, v tomto případě se podle mého názoru jedná pouze o reklamu, která má upoutat a zaujmout.

Dále je na gelu uvedeno, že je pro vyroben pro smíšenou až mastnou pleť, v porovnání s jinými gely je složení stejné (zde je navíc obsažen pouze grapefruit a granátové jablko), proto myslím, že gel mohou používat lidé se všemi typy pleti.

Gel obsahuje kyselinu salicylovou (čistí a vysušuje), grapefruit, granátové jablko a vitamín C. Gel používám k vyčištění pleti nebo k odstranění nadměrného mazu na pleti. K dávkování slouží jednoduchá pumpička, gel zředím mírně s vodou a vmasíruji do pleti. K dosažení hloubkového vyčištění používám ještě speciální houbičku, díky které vmasíruji gel na obličeji. Poté oplachuji vodou.

Pleť je po aplikaci čistá, hladká, bohužel je někdy příliš vysušená. Gel doporučuji, díky němu lze dosáhnout perfektního vyčištění pleti. Lahvička je plastová a olej je 200 ml. Při každodenním používáním vydrží gel 1 – 3 měsíce. Cena se pohybuje okolo 100,- až 130,-.

Krasa.cz

Přečtěte si podobné zápisky:


Napiš nám svůj názor

Pošli tento článek svému blízkému