Catrice Absolute NUDE oční stíny

Při nákupu tvářenky Catrice mě zaujala paletka očních stínů s názvem Catrice Absolute NUDE. Miluji líčení očí a bez vymalovaných oček bych do práce ani na večírek nevyšla, takže: jak jsem spokojená s touto paletkou?

 

Balení:

Paletka očních stínů Absolute NUDE obsahuje 6 odstínů – od světlé béžové (podle výrobce odstíny jemná písková a delikátně béžová) až po tmavší hnědou. Některé stíny jsou matné, ale v jiných najdete drobné třpytivé částečky. V paletce najdete i dvojitý aplikátor pro nanášení a vrstvení stínů.

 

Paletka mě stála 129,- Kč a je opravdu určena pro NUDE líčení.
IMG_0776

Co tvrdí výrobce?

„Jemná textura očních stínů s vysokým pigmentem ti pomůžou vytvořit přirozený make-up i efekt smokey eyes.„

 

Co si myslím já:

Paletka je podle výrobce určená pro Kouřové líčení (Smokey Eyes) – pokud se hlouběji zabýváte líčením, víte, že pravé Smokey Eyes se vytváří jinak. Nicméně pro přechodové líčení oček je paletka skvělá.

 

Díky široké škále odstínů můžete vytvořit nenápadné nebo výraznější líčení. Pokud otočíte paletku, najdete anglicky i německy psaný návod, jak se s paletkou nalíčit. Pokud neumíte jazyky, nezoufejte, obrázek také mnohé napovídá. Bohužel jsem nikde nenašla složení výrobku, což mě poněkud zaráží, protože zveřejňování INCI (složení) je v ČR povinné.

IMG_0797

Jsem ráda, že mají stíny svůj vlastní aplikátor – v tomto případě dokonce dvojitý. Můžete stíny vrstvit a roztírat do ztracena. Pokud použijete první část aplikátoru, stíny žádné stíny nepráší. Při použití druhé části, můžete najít třpytky i pod okem.

 

Stíny vydrží po celý den a nemažou se, což oceňuji, protože se líčím pouze ráno před odchodem z domu. A jak je to s odličováním? Stíny můžete odlíčit i vodou, ale třpytek se zbavíte pouze odličovacím přípravkem.

Jak mě zklamala tvářenka Catrice Multi Colour, tak mě nadchly stíny Absolute Nude. Asi dám značce Catrice ještě šanci a vrhnu se na další recenze:) Líbí se vám NUDE líčení?

Hodnocení:

Klady:

 • cena

 • dvojitý aplikátor

 • 6 odstínů v paletce

 • stíny vydrží celý den

 • stíny se nemažou

 • stíny se dají vrstvit

 • snadno se odličují

Zápory:

 • chybí složení výrobku (INCI)

Doporučuji ke koupi:)

4 komentáře

 1. Míša 18 srpna, 2014
 2. Buffy 19 srpna, 2014
 3. Lůca 20 srpna, 2014
  • Buffy 20 srpna, 2014

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému