Veet Voskové pásky pro citlivou pokožku

V boji s chloupky jsem si zatím vystačila s klasickou žiletkou. Sice je potřeba ji používat častěji, ale s ohledem na svoji citlivou pokožku jsem epilátor nikdy ani nezkoušela.  Po delším rozhodování mě napadlo vyzkoušet cukrovou pastu (moje hodnocení si můžete přečíst v další recenzi). Avšak na odstranění chloupků na obličeji jsem se rozhodla vyzkoušet epilační voskové pásky Veet. Pásky jsou menší než klasické depilační pásky na nohy či podpaží. Vůně je příjemná, avšak to je jediné, co ze svého pohledu mohu označit za plus. Voskem se mi podařilo vytrhat jen malé množství chloupků.

Jako plus vidím nenáročnost na čas, depilace veet pásky nezabere příliš mnoho času. Pásky v dlaních mírně zahřejte, přiložte a rychle strhněte. Chloupky vždy strhávejte proti růstu chloupků.

Mně osobně pásky příliš nevyhovovaly, aplikace není složitá, avšak při použití se mi vždy podařilo zbavit jen malého množství chloupků, takže i tak jsem poté musela použít pinzetu. Navíc mi na pokožce zůstával vosk a velice špatně se z pokožky odstraňoval. I přesto, že jsem si zakoupila veet pásky pro citlivou pokožku, moje kůže byla po aplikaci mírně zarudlá a podrážděná.

Pásky Veet na obličej lze zakoupit v několika verzích – pro normální pokožku s obsahem rybízu a bamackého másla, citlivou pokožku s bambusovým máslem a mandlovým olejem a pro suchou pokožku s obsahem lotosového mléka a Aloe Vera. Cena se pohybuje okolo 170,-.

Krasa.cz

Přečtěte si podobné zápisky:


Napiš nám svůj názor

Pošli tento článek svému blízkému