Garnier Micelární voda pro citlivou pleť – recenze

Micerální vody jsou v poslední době velice oblíbené. Jako jeden z mála přípravků vyhovují každé pleti. Odli
ovací mléka nejsou vhodná na mastnou pleť, odličovací gely mohou pleť zase hodně vysušit, ale micerální voda jemně vy
istí jakoukoliv pleť bez podráždění. Micerální voda Grnier obsahuje micely, které pomáhají k zachycení nečistot bez velkého tření.

Dále voda obsahuje výtažek z Maringy, který napomáhá zklidnění pleti. Objem vody je 400 ml,v reklamě je uvedeno, že vystačí až na 200 použití. Osobně hodnotím výrobek velice kladně. Ze začátku jsem si nemohla zvyknout, že voda nemá žádnou vůni, jako bych se odličovala vodou. Po vyčištění je pleť krásně vydratovaná, není vysušená a zaznamenala jsem i mírnou redukci mazu.

Díky velkému balení není výrobek příliš vhodný např. na dovolené, na tu jsem volila úspornější a lehčí odličovací ubrousky. Voda je řazena mzi výrobky pro citlivou pleť, ale díky svojí univerzálnosti ji může použít i majitelky suché či mastné pleti, zajisté budou spokojeny.

Cena micerální vody Garnier se pohybuje okolo 120 – 140,-. Osobně myslím, že je cena úměrná velikosti balení. Micerální vodu používám zhruba 2 měsíce a stále ji mám více než půlku lahvičky. Jako hlavní pozitivum výrobku hodnotím univerzálnost pro každou pleť, jako jediné minus bych hodnotila velikost balení,přicestách do zahraničí bych jistě uvítala možnost koupení menšího balení.

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému