Hloubkově čistící gel Loréal Paris Perfect-Clear Pure Zone – test

Loréal Paris se rozhodl změnit způsob čištění pleti a to díky novému kousku v jeho čistící řadě Pure Zone. Jedná se o hloubkově čistící gel s okamžitým čistícím účinkem. Pojďme se podívat, jak moc hloubkově čistí, jestli je pravda, že okamžitě a čím je tak nový.

Dle obalu by pleť měla být vyčištěna během 30 sekund. Mno zní to dost velikášsky, když si uvědomím, jak náročné je mnohdy vyčistit zaneřáděnou pleť.

Loreál Paris na to šel od lesa. Na první pohled vidíte, že součástí balení není pouze samotná tuba s jemným gelem, ale také zvláštní gumová placička. Když ji jednoduše vyloupnete z obalu, dojde vám její účel. Za krátkou gumovou stopku ji uchopíte, pak na zdrsněnou plochu dáte gel a pak krouživými pohyby čistíte pleť na obličeji.

Gumová čistící „placička“ (říkejme jí takto neodborně:) se dobře drží a na povrchu má hromadu měkkých výstupků. Sice jsou na dotek měkké, ale při přejíždění přes pleť je solidně ucítíte. Gel pro čištění je naprosto čirý a poměrně hustý. Vůně je poměrně svěží a nemám jí co vytknout.

Na obalu výrobce deklaruje, že:
1) Zmatňuje pleť
2) Proti černým tečkám
3) Proti pupínkům

Je to všechno pravda? Pojďme postupně – bod jedna je rozhodně pravda. Mastná a lesklá pleť během chvíle čištění zmatní a je krásně vláčná. Až mě překvapuje, jak gel je šetrný a nevysušuje. Díky bohu.

Složení: Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Glycerin, Coco-Betaine, Slycylic Acid, Sodium Chloride, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Hexylene Glycol, Sodium Hydroxide, Parfum / Fragrance, Zinc Gluconate, Tetrasodium Edta, Polyquaterinum-47, Menthol, Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosponate, Capryloyl Salicylic Acid, Mentha Piperita Extract / Peppermint Leaf Extract, Citric Acid.

Maličké černé tečky gelu a gumové čistící „placičce“ chvíli vzdorují, ale po chvíli boj vzdají. Větší tečky ale gel nezvládne. Proti pupínkům – tak proti nim působí dost přípravků – však jen stačí pravidelně čistit a ony ubudou. Takže je to pravda, ale efekt na pupínky je srovnatelný ostatními výrobky.

Můj názor na hloubkově čistící gel Pure Zone 30 seconds Perfect Clear? Splňuje to, co slibuje, ale nezvládne větší černé tečky – velkým plusem je čistící placička, kterou po vypotřebování gelu můžete použít i s jiným gelem, takže super.

[ad#adsense]

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému