Odstraňovač ztvrdlé kůžičky na nohou od Scholl

V redakci testujeme hodně produktů, většinou jsou určené pro péči o pleť, tělo, vlásky… Ale i jiné části těla potřebují naši pravidelnou péči. Například nohy. Ty moje nejsou zrovna nejkrásnější díky otlačeninám a „hroší kůži“ v podobě ztvrdlé kůže. A právě pro boj s takovouto kůží na nohou jsem si vybrala nového bojovníka.

Jsem zvědavá, jak si s ním poradí. Je to Scholl Expresní odstraňovač ztvdlé kůže. Dle složení to není nejšetrnější přípravek (Hydroxid draselný neboli louh), ale na tvrdého nepřítele musíme použít všechny možné prostředky.

V balení najdete příbalový leták, samotný přípravek a plastovou špachtličku na odstranění odumřelé kůžičky. Jak se používá odstraňovač kůže? Musíte být s ním opatrné a nanášet ho přímo na dané místo, kde máte více kůže než je zdrávo.

Složení: 4,9 % Potassium Hydroxide, Aqua, Propylene Glycol, PEG-8

Přípravek je poměrně silný, proto musíte být opatrné. Nejspíše je to otravné to podruhé opakovat, ale přímo na daná místečka se zrohovatělou kůží. Po použití můžete zbělavou (mrtvou) kůži odstranit špachtličkou.

Funguje Scholl? Rozhodně ano, ale musíte být důsledné a opatrné při natírání zrohovatělé kůže. Doporučuju čas od čas (výrobce to taky říká) dát nohou oddech a nechat kůži zregenerovat…

Krasa.cz

Přečtěte si podobné zápisky:


Napiš nám svůj názor

Pošli tento článek svému blízkému