Samoopalovací tělové mléko s kakaem Lara Bellucci

Tento krém mám už dva roky, dostala jsem jej jako dárek k narozeninám a jsem z něj velice nadšená. Krém nepoužívám každý den, spíš jen, když si na něj vzpomenu, proto jej mám tak dlouho. Jedná se o produkt společnosti Lara Bellucci. Musím se přiznat, že sama tuto kosmetiku příliš neznám. Krém lze zakoupit v síti obchodů Kaufland nebo také na internetu, kde je dostupné i plno různých výrobků od této značky.

Krém lze označit jako lehce samoopalovací. Nejedná se o krém, který by způsobil nepřirozené a nepravidelně zhnědnutí pokožky, avšak při pravidelném používání lze docílit hydratované a přirozeně snědé pokožky. Další výhodou je, že při jeho aplikaci nemusíte používat ochranné rukavice, ani nešpiní oblečení.

Kakaový krém se vyznačuje obsahem hydratačních látek, dále je v krému obsaženo kakaové máslo, které zaručuje přirozené zhnědnutí pokožky. Při každodenním používáním lze pozorovat výsledky již po týdnu až 10 dnech.

Obsah krému je 500 ml. Jako jediné minus hodnotím kelímek, ve kterém je krém. U krému je potřeba před použitím sundat víčko, což by někomu nemuselo vyhovovat. Osobně jsem s tím problém však neměla.

Krasa.cz

Přečtěte si podobné zápisky:


Napiš nám svůj názor

Pošli tento článek svému blízkému