Sprej na žehlení od Got2B Guardian angel

Tento přípravek běžně nepoužívám, zakoupila si jej moje mamka, jelikož si ho však nemůže vynachválit, rozhodla jsem se ho taky vyzkoušet. Jedná se o produkt mé oblíbené značky Got to Be. Jak už jsem u několika článků zmiňovala, i tento produkt příjemně voní, má hezky tvarovanou a designově řešenou lahvičku. Jedná se o sprej, u kterých jako nevýhodu vidím, že se musí na vlasy aplikovat větší množství než u ochranného vlasového mléka.

S výrobkem jsem velice spokojená, vyhovuje mi dokonce i víc než ochranný sprej od Syoss, se kterým jsem Vás už seznamovala. Oprosti přípravku od Syoss pozitivně hodnotím příjemnou vůni a jemné a uhlazené vlasy, což mi s používáním přípravku Syoss trochu chybělo. Přípravek má i ochranné víčko, takže není problém sprej zavřít a bezpečně převážet i na cestách.

Přípravek se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy. Poté vlasy vyfénujte fénem, popř. je následně upravte ještě vlasovou žehličkou.

Objem přípravku je 200 ml a cena se pohybuje okolo 130,-. Mám ho již několik měsíců, takže sprej vydrží poměrně dlouho i při častém používání.

Osobně mi sprej velice vyhovuje, vlasy se mi po něm nemastí, nejsou zplihlé a vydrží krásně hladké. Jaké máte Vy zkušenosti s tímto výrobkem?

[ad#adsense]

Přidejte komentář

Pošli tento článek svému blízkému