Soutěž o nejoblíbenější kosmetiku na Kosmeťanda.cz – Únor 2014 – UKONČENA

Snažíme se testovat a recenzovat kosmetiku a další zkrášlující přípravky každý měsíc – dle vašeho hlasování se v bočním panelu na Kosmeťanda.cz zobrazují ty nejoblíbenější produkty (a jejich obliba souvisí s kvalitou) – a přesně o tyto produkty můžete tentokrát soutěžit. Na naše náklady je nakoupíme a pošleme vám je!

Soutěž probíhá od 18. 2. 2014 do  28. 2. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Výhrami budou aktuálně nejkladněji hodnocené produkty v naší databázi:

Nejoblíbenější kosmetika pro únor 2014

V těchto soutěžích máme v plánu pokračovat – výhry můžete samy ovlivnit vy tím, že budete hlasovat o vaši nejoblíbenější kosmetiku, kterou jsme už testovali a zařadili do databáze.

Jak vyhrát

Chcete vědět, jak vyhrát jednu z hodnotných cen v této soutěži? Stačí zodpovědět 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete ZDE.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře (společně s vaším e-mailem, abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks Garnier PureActive zklidňující roll-on proti akné

První 1000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks Zmatňující tónovací BB krém Miracle Skin Perfector od Garnier

První 1 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 ks Peeling Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit recenze

Soutěžní otázka

Jaká je cena aktuálně nejkladněji hodnoceného kosmetického produktu Garnier PureActive zklidňující roll-on proti akné na e-shopu Krasa.cz? (Odpověď najdete ZDE.)

a) 139 Kč

b) 150 Kč

c) 161 Kč

d) 199 Kč

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Soutěž byla bohužel už uzavřena – jejího vyhlášení proběhlo zde 1. března 2014 zde, na tomto soutěžním příspěvku.

Účastníků (tedy spíše účastnic, protože o kosmetické přípravky zápolily především děvčata) bylo tentokrát 1 457.

Správná odpověď je možnost c) 161 Kč

Výherkyněmi se staly tyto soutěžící:

Pavla Macháčová

Radka Hlásná

Míša Kučerová

Výherkyním gratulujeme (už byly kontaktovány ohledně výher) a ostatním přejem hodně štěstí v dalších soutěžích zde na Kosmeťanda.cz

Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (kosmetanda.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Kosmetanda.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Kosmetanda.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Přečtěte si podobné zápisky:


Pošli tento článek svému blízkému