Vyhrajte kosmetiku v hodnotě 3 500 Kč od Kosmeťanda.cz – UZAVŘENA

Testujeme pro vás kosmetiku a další zkrášlující přípravky. Chceme vás odměnit za vaši věrnost Kosmeťandě, takže jsme připravili novou soutěž o kosmetiku dle vašeho výběru v hodnotě 3 500 Kč. Na naše náklady ji koupíme a pošleme vám je!

Soutěž probíhá od 9. 6. 2014 do  29. 6. 2014 (do půlnoci).

O co se hraje

Ve výhře budou 3 „balíčky“ – 1. místo získá kosmetiku dle svého výběru do hodnoty 1 500 Kč, 2. místo dle svého výběru do 1 000 Kč a 3. místo taktéž do hodnoty 1 000 Kč. Můžete si třeba vybrat dva tyto dárkové balíčky DERMACOL, nebo jednotlivé kousky šminek, případně více levnějších přípravků na pleť či vlasy – nebo si koupíte jeden dražší – je to jen na vás…

2014-06-09_103156 2014-06-09_103141

Dva první balíčky jsou ve hře klasicky (musíte zaslat správnou odpověď) – pokud však budete tuto soutěž sdílet na svém Facebookovém profilu, nebo jiném sociálním profilu, či na svém blogu, zapojíte se do BONUSOVÉ soutěže o další kosmetiku dle svého výběru.

Jak vyhrát

Chcete vědět, jak vyhrát jednu z kosmetických cen v této soutěži? Stačí zodpovědět 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete ZDE.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře (společně s vaším e-mailem, abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá nákup kosmetiky v hodnotě 1 500 Kč.

První 1000. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá nákup kosmetiky v hodnotě 1 000 Kč.

Jeden z soutěžících, co bude sdílet tuto soutěž (a odpoví na otázku), získá nákup kosmetiky v hodnotě 1 000 Kč.

Soutěžní otázka

Kolik zásilek doručily obchody typu Krasa.cz, Parfemy.cz a další celkem zásilek? Odpověď najdete v hlavičce vybraných stránek: odpověď najdete ZDE.)

a) 1 000

b) 1 000 000

c) 2 060 000

d) 10 000 000

Vyhlášení soutěže

Je nám líto, ale tato soutěž byla uzavřena – její vyhlášení proběhlo zde během 1. 7. 2014.

V soutěži jsme získali rekordní počet účastníků – zúčastnilo se jí 3 541 kosmetiky chtivých soutěžicích (v 90 % šlo o slečny/ženy – nečekaně).

Správná odpověď na naši soutěžní otázku byla možnost c) tedy 2 060 000 objednávek.

Vítězkami kosmetiky dle vlastního výběru se staly:

Radka Oravcová
Markétka Minaříková
Alena Bukonská

Děkujeme za vaše úporné soutěžení – pokud jste nevyhrály, nemusíte být smutné, protože připravujeme další soutěže – aktuálně se však chceme věnovat novým recenzím kosmetiky, které jsme poslední dobou velmi zanedbávaly – až se za to stydíme…

Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (kosmetanda.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Kosmetanda.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Kosmetanda.cz).

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Pošli tento článek svému blízkému