Vyhrajte vlasovou kosmetiku s keratinem! UZAVŘENO

Kosmeťanda se zaměřuje na uživatelské recenze kosmetiky a chce vám občas nabídnout možnost i získat zadarmo některou kosmetiku. Musíte se ale trochu snažit a zasoutěžit si o ni.

Máme pro vás Vánoční soutěž o vlasovou kosmetiku s keratinem značky Brazilkeratin.cz.

Soutěž probíhala od 3. 12. 2013 do  13. 12. 2013 (do půlnoci).

O co se hraje

V soutěži jsou 2 balení vánoční vlasové kosmetiky. Každá obsahuje šampon a kondicionér – cena věnovaného balíčku je cca 1098 Kč

keratinsoutez

Jak vyhrát

Chcete vědět, jak vyhrát jednu z hodnotných cen v této soutěži? Stačí zodpovědět 1 jednoduchou otázku (odpověď najdete zde Brazilkeratin.cz.) a zaslat nám odpověď pomocí soutěžního formuláře (společně s vaším e-mailem, abychom vás mohli kontaktovat).

Výherci budou vybráni tímto způsobem

První 750. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček limitované Vánoční edice obsahující 2 ks vlasové kosmetiky

První 1 250. soutěžící, co pošle správnou odpověď, získá 1 balíček limitované Vánoční edice obsahující 2 ks vlasové kosmetiky

Soutěžní otázka

V jakém poměru s vodou se má používat vánoční šampon? (Odpověď najdete na stránkách Brazilkeratin.cz.)

a) 2/1

b) 1/2

c) 1/3

d) 1/4

Vyhlášení soutěže

Bohužel, soutěž byla uzavřena – její vyhlášení proběhlo zde během 14. prosince 2013:

Správná odpověď byla možnost c, tedy poměr šamponu a vody byl 1/3.

Výherkyněmi se staly:

Michaela Papsikova
Klára Pavlíčková

Gratulujeme k výhře vlasové kosmetiky!

Pravidla pro soutěž:

– Veškerá data získaná od uživatele jsou považována za jeho osobní a vztahuje se na ně ochrana podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Naše stránky se zavazují, že osobní údaje uživatelů nebudou předávány žádné třetí osobě.

– Pouze informace od výherců budou uveřejněna na těchto stránkách (kosmetanda.cz) ve formě „Jméno-Příjmení“. Na jejich kontaktní údaje zadané při registraci budou odeslány informace o výhře.

– Kosmetanda.cz si vyhrazuje právo změny výhry v době konání soutěže, či zrušení celé soutěže. Výhru není možné vymáhat soudní cestou. Každý soutěžící může odpovídat pouze jednou, ten kdo bude odpovídat vícekrát, bude vyřazen ze soutěže.

– Soutěžící uděluje souhlas ke zpracování emailové adresy pro marketingové účely (zasílání informací o nových soutěžích, či novinkách ohledně Kosmetanda.cz).

Sponzor soutěže:

logo

Přečtěte si podobné zápisky:


Pošli tento článek svému blízkému